Strona główna »  Usługi »  Utylizacja odpadów

Utylizacja odpadów

Utylizacja odpadów polega na zniszczeniu surowców bądź przygotowaniu do ponownego wykorzystania materiałów, które straciły wartość użytkową. Oprócz znaczenia ekonomicznego ma ona znaczenie sanitarne, gdyż likwiduje ewentualne ogniska chorób zakaźnych. Najczęściej stosowanym sposobem utylizacji jest spalanie.

Skomplikowane i zawiłe przepisy ustaw o ochronie środowiska i gospodarowania odpadami, narzucają na przedsiębiorców dodatkowe obowiązki. Do nadzorowania spraw związanych z przepisami środowiskowymi, a więc również utylizacją odpadów, zwykle trzeba zatrudnić specjalistę, a to wiąże się ze znacznym zwiększeniem kosztów prowadzenia działalności.

Chcąc spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania w tym zakresie oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami. Pomagamy wytwórcom i posiadaczom odpadów zagospodarować je zgodnie z wymaganiami obowiązującymi w prawie Polskim jak i Europejskim.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności w zakresie odbierania, transportu, gromadzenia i utylizacji odpadów.

Zadzwoń teraz i zapytaj nas ile możesz z nami zaoszczędzić!

Infolinia: 42 716 40 56
Zamów usługę on-line
Sawo dla szkół