Strona główna »  Usługi »  Niszczenie dokumentów

Niszczenie dokumentów

Usługa profesjonalnego niszczenia dokumentacji jest odpowiedzią na potrzebę ochrony naszej prywatności. Bez poszanowania prawa do zachowania dyskrecji, chronienia danych osobowych i tajemnicy korespondencji nie czulibyśmy się w naszym świecie bezpiecznie. Każdego dnia, w bankach, urzędach, sądach i innych instytucjach publicznych i prywatnych rodzi się dokumentacja naszego uczestnictwa w życiu. Oświadczenia, kwity, rachunki, wnioski, podania, nagrania głosowe, zapisy video, dane zgromadzone na twardych dyskach i setkach innych form przechowywania informacji, wszystkie cierpliwie wypełniają swoją rolę udostępniania zawartych na nich informacji zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Kiedy upływa czas, jaki został przewidziany dla ujawnień, przechowywanie takich danych mija sie z celem i przychodzi pora na utylizację dokumentów, które stały się zbędne. Wyrzucenie ich jest niedopuszczalne, głównie z uwagi na to, że zawierają one wiele informacji poufnych, do których osoby niepowołane nie powinny mieć dostępu. Kierując się wspólnym dobrem dbamy o ten moment, w którym dokumentacja staje się uciążliwa i wychodzimy naprzeciw potrzebie jej prawidłowego zniszczenia.

Co to znaczy prawidłowe zniszczenie dokumentów?

Poza technicznym opisem samego procesu i jego cech, które z łatwością znajdziesz w zakładkach poświęconych niszczeniu dokumentacji papierowej oraz niszczeniu dokumentacji elektronicznej, wciąż pozostaje najistotniejsza sprawa jaką jest aspekt zdobywania zaufania.

W Sawo Recykling wierzymy, że jedyny, prawidłowy sposób postepowania to taki, dzięki któremu Ty jako nasz klient zechcesz kiedyś do nas wrócić. Po kilkunastu latach doświadczeń w naszej branży, mamy wiele dowodów, które pozwaliły nam nabrać przekonania, że nasi klienci obdarzyli nas zaufaniem. To zaufanie nie pojawiło sie bez przyczyny. Jego źródłem była, jest i będzie nasza wytężona praca nad nieustannym podnoszeniem poziomu naszych usług. Cały ten wysiłek, czynimy dla Ciebie, Szanowny Kliencie.

Infolinia: 42 716 40 56
Zamów usługę on-line
Sawo dla szkół